Paid Memberships Pro 3.1.4 - en to ca translation catalogue (717 entries)

en:  and then <strong>%s after %d %s</strong>.
ca: i després <strong>%s després %d %s</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s for %d more %s</strong>.
ca: i després <strong>%s cada %d %s per %d mes %s</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s for %d more payments</strong>.
ca: i després <strong>%s cada %d %s per %d més pagaments</strong>.

en:  and then <strong>%s every %d %s</strong>.
ca: i després <strong>%s cada %d %s</strong>.

en:  and then <strong>%s per %s for %d more %s</strong>.
ca: i després <strong>%s per %s per %d més %s</strong>.

en:  and then <strong>%s per %s</strong>.
ca: i després <strong>%s per %s</strong>.

en: %d members found.
ca: %d subscriptor no trobat.

en: %d orders found.
ca: %d comandes no trobades

en: %s after %d %s.
ca: %s després %d %s.

en: %s every %d %s for %d more %s.
ca: %s cada %d %s per %d més %s.

en: %s every %d %s.
ca: %s cada %d %s.

en: %s has had their payment subscription cancelled by Stripe. Please check that this user's membership is cancelled on your site if it should be.
ca: %s ha cancel·lat la seva subscripció per Stripe. Si us plau, confirma que la subscripció d’aquest membre ha estat cancel·lada al teu lloc web (per si no fós correcte).

en: %s per %s for %d more %s.
ca: %s per %s per %d més %s.

en: &larr; Return to Home
ca: &larr; Torna a la pàgina d’inici

en: &larr; Return to Your Account
ca: &larr; Torna al teu compte

en: &larr; View All Invoices
ca: &larr; Mira totes les factures

en: 2Checkout Settings
ca: Configuració de 2Checkout

en: 2Checkout integration does not currently support custom trials. You can do one period trials by setting an initial payment different from the billing amount.
ca: La integració de 2Checkout no suporta proves personalitzades. Pots afegir un període de prova configurant un pagament inicial diferent del total de facturació.

en: 2Checkout integration does not support custom trials. You can do one period trials by setting an initial payment different from the billing amount.
ca: La integració de 2Checkout no suporta proves personalitzades. Pots afegir un període de prova configurant un pagament inicial diferent del total de facturació.

en: <p class="pmpro_level_discount_applied">The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
ca: <p class="pmpro_level_discount_applied">El<strong>%s</strong> codi s’ha aplicat a la teva comanda.</p>

en: <p><strong>Thank you!</strong> A valid <strong>%s</strong> license key has been used to activate your support license on this site.</p>
ca: <p><strong>Moltes gràcies!</strong> A valid <strong>%s</strong> license key ha estat utilitzada per a activar el suport en aquest lloc web</p>

en: <p>A payment is being held for review within Authorize.net.</p><p>Payment Information From Authorize.net
ca: <p>Un pagament s’està revisant a Authorize.net.</p><p>Payment Information From Authorize.net

en: <p>The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.</p>
ca: <p>El codi <strong>%s</strong> s’ha aplicat a la teva comanda.</p>

en: <span class="ab-icon"></span>Memberships
ca: <span class="ab-icon"></span>Subscripcions

en: <strong>%s every %d %s</strong>.
ca: <strong>%s cada %d %s</strong>.

en: <strong>%s</strong> now
ca: <strong>%s</strong> ara

en: A Payment Gateway must be set up before any payments will be processed.
ca: Has de configurar la passarel·la de pagament abans de processar cap pagament.

en: A free reCAPTCHA key is required.
ca: Una clau reCAPTCHA gratuïta és necessària

en: A partial payment was made that we could not refund. Please contact the site owner immediately to correct this.
ca: S’ha realitzat un pagament parcial que no s’ha pogut tornar.  Contacteu al propietari del lloc immediatament per corregir-ho.

en: A partial payment was made that we could not void. Please contact the site owner immediately to correct this.
ca: Un pagament parcial es va fer que no ens podia anular. Contacteu al propietari del lloc immediatament per corregir-ho.

en: API Password
ca: API Clau

en: API Signature
ca: API Signatura

en: API Username
ca: API Usuari

en: Accepted Credit Card Types
ca: Tipus de tarjetes de crèdit acceptades.

en: Account
ca: Compte

en: Account Information
ca: Informació del compte

en: Account Number
ca: Nombre de Compte

en: Account Page
ca: Pàgina de Compte

en: Activate
ca: Activa

en: Activate %s
ca: Activa %s

en: Active
ca: Actiu

en: Add New Discount Code
ca: Afegeix un nou codi de descompte

en: Add New Level
ca: Afegeix un nou nivell

en: Add New Membership Level
ca: Afegeix un nou nivell de subscripció

en: Add New Order
ca: Afegeix nova comanda

en: Add On Name
ca: Add On Nom

en: Add Ons
ca: Complement

en: Add a membership level to get started.
ca: Afegeix un nivell de subscripció per començar

en: Additional Page Settings
ca: Configuració addicional de pàgina

en: Address 1
ca: Adreça 1

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: Admin Changes
ca: Canvis d’administrador

en: Ads from the following plugins will be automatically turned off
ca: Els anuncis dels següents plugins seràn desactivats automàticament

en: Advanced
ca: Avançat

en: Advanced Settings
ca: Configuració Avançada

en: Affiliate ID
ca: ID de subscripció

en: Affiliate SubID
ca: SubID de subscripció

en: After
ca: Després

en: After saving this level, make note of the ID and create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to <em>pmpro_#</em>, where # is the level ID.
ca: Després de salvar aquest nivell, anota’t la ID i crea un "Plan" al dashboard de Braintree amb la mateixa configuració i el "Plan ID" set to <em>pmpro_#</em>, on # és el level ID.

en: After your initial payment, your first %d payments are Free.
ca: Després del teu pagament inicial, el teu %d pagaments són gratuïts.

en: After your initial payment, your first %d payments will cost %s.
ca: Després del teu pagament inicial, els teus primers %d pagaments seran de %s.

en: After your initial payment, your first payment is Free.
ca: Després del teu pagament inicial, el teu primer pagament és Gratuït.

en: After your initial payment, your first payment will cost %s.
ca: Després del teu pagament inicial, el teu primer pagament és de %s.

en: All
ca: Tot

en: All Cancellations
ca: Totes les cancel·lacions

en: All Levels
ca: Tots els nivells

en: All Paid Memberships Pro updates have finished.
ca: Totes les actualitzacions de Paid Memberships Pro han acabat.

en: All Time
ca: Sempre

en: All Users
ca: Tots els usuaris

en: All good!
ca: Tot bé!

en: Allow Signups
ca: Permet nous “signups”

en: Almost done. Review the membership information and pricing below then <strong>click the "Complete Payment" button</strong> to finish your order.
ca: Gairebé hem acabat. Revisa la teva subscripció i el preu a sota <strong>clica el botó de ”Completa Pagament” </strong> per a finalitzar.

en: Already have an account?
ca: Ja tens un compte?

en: Amount
ca: Quantitat

en: An Email From %s
ca: Un correu electrònic de %s

en: Annual
ca: Anual

en: Apply
ca: Aplica

en: Are you a spammer?
ca: Ets un spammer?

en: Are you sure you want to delete membership level %s? All subscriptions will be cancelled.
ca: Estàs segur que vols esborrar el nivell de subscripció %s? Tots els Subscriptors seran cancel·lats.

en: Are you sure you want to delete the %s discount code? The subscriptions for existing users will not change, but new users will not be able to use this code anymore.
ca: Estàs segur que vols esborrar el codi de descompte %s ? Les subscripcions per als usuaris existents no canviaran, però els nous usuaris no podran utilitzar aquest codi mai més.

en: Argentine Peso (&#36;)
ca: Peso Argentí (&#36;)

en: Assign the WordPress pages for each required Paid Memberships Pro page or
ca: Assigna pàgines al WordPress per cadascuna de les pàgines requerides pel Paid Memberships Pro o

en: Authorize.net Settings
ca: Authorize.net Configuració

en: Back to Reports Dashboard
ca: Torna a l’escriptori de Reports (Reports Dashboard)

en: Below are details about your membership account and a receipt for your initial membership invoice. A welcome email with a copy of your initial membership invoice has been sent to %s.
ca: A sota hi ha els detalls del teu compte de subscripció i l’import del teu pagament inicial. Un correu electrònic de benviguda amb la còpia de la factura s’ha enviat a %s.

en: Below are details about your membership account. A welcome email has been sent to %s.
ca: A sota hi ha els detalls del teu compte de subscripció. Un correu electrònic de benviguda s’ha enviat a %s.

en: Below are details about your membership account. A welcome email with has been sent to %s.
ca: A sota hi ha els detalls del teu compte de subscripció. Un correu electrònic de benvinguda s’ha enviat a %s.

en: Bill Updates
ca: Actualitzacions de facturació

en: Bill to:
ca: Facturat a:

en: Billing
ca: Facturació

en: Billing Address
ca: Adreça de Facturació

en: Billing Ammount
ca: Quantitat de facturació

en: Billing Amount
ca: Total a facturar

en: Billing City
ca: Ciutat de Facturació

en: Billing Country
ca: País de Facturació

en: Billing Cycle
ca: Cicle de facturació

en: Billing Cycle Limit
ca: Límit de cicle de facturació

en: Billing Details
ca: Detalls de facturació

en: Billing Information
ca: Informació de Facturació

en: Billing Information Page
ca: Pàgina d’informació de Facturació

en: Billing Name
ca: Nom de Facturació

en: Billing Phone
ca: Telèfon de Facturació

en: Billing Postal Code
ca: Codi postal de Facturació

en: Billing State
ca: Provincia de Facturació

en: Billing Street
ca: Adreça de Facturació

en: Billing information has been udpated for %s at %s
ca: Informació de facturació actualitzada per %s a %s

en: Billing information has been updated for %s at %s
ca: Informació de facturació ha estat actualitzat per %s a %s

en: Braintree Payments
ca: Pagaments Braintree

en: Braintree Settings
ca: Configuració Braintree

en: Braintree integration currently does not support trial amounts greater than $0.
ca: La integració de Braintree no suporta preus de prova majors que $0.

en: Braintree integration currently only supports billing periods of "Month" or "Year".
ca: La integració de Braintree actualment només suporta períodes de facturació de “mes” o “any”.

en: By %s
ca: Per %s

en: By default, system generated emails are sent from <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. You can update this from address using the fields below.
ca: Per defecte, els correus electrònics generats són enviats desde <em><strong>wordpress@yourdomain.com</strong></em>. Pots modificar-ho utilitzant els camps que hi ha a continuació.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Cancel All Memberships
ca: Cancel·la totes les subscripcions

en: Cancel Membership
ca: Cancel·la la subscripció

en: Cancel Page
ca: Cancel·la pàgina

en: Cancellation
ca: Cancel·lació

en: Cancellation Rate
ca: Rati de cancel·lació

en: Cancellations
ca: Cancel·lacions

en: Cancelled Members
ca: Subscriptors cancel·lats

en: Card Number
ca: Nombre de Tarjeta

en: Card Type
ca: Tipus de targeta

en: Change
ca: Canvi

en: Change Membership Level
ca: Canvia el nivell de subscripció

en: Change Password
ca: Canvia Clau

en: Check Again
ca: Comproveu una vegada més

en: Check Out with 2Checkout
ca: Check Out amb 2Checkout

en: Check Out with PayPal
ca: Check Out amb PayPal

en: Check Out with a Credit Card Here
ca: Check Out amb tarjeta de crèdit aquí

en: Check if this level has a recurring subscription payment.
ca: Clica si aquest nivell té un pagament de subscripció recurrent

en: Check this to set an expiration date for new sign ups.
ca: Comproveu això per establir una data de caducitat per als nous sign ups.

en: Check this to set when membership access expires.
ca: Clica per afegir quan expira l’accés del subscriptor

en: Check to add a custom trial period.
ca: Clica per afegir un període de prova personalitzat.

en: Check to hide this level from the membership levels page and disable registration.
ca: Clica per amagar aquest nivell de la pàgina de nivells de subscripció i no permetre’n el registre.

en: Checkout Page
ca: Pàgina de Checkout

en: Checkout: Payment Information
ca: Checkout: Informació de pagament.

en: Choose Levels to Hide Ads From
ca: Escull els nivells on amagar els anuncis

en: Choose One
ca: Escull-ne un

en: Choose a Gateway
ca: Escull una passarel·la

en: Choose your Payment Method
ca: Escull el mètode de pagament

en: City
ca: Ciutat

en: City, State Zip
ca: Ciutat, CP

en: Click here to change your discount code
ca: Clica aquí per canviar el teu codi de descompte

en: Click here to enter your discount code
ca: Clica aquí per introduir el teu codi de descompte

en: Click here to go to the home page.
ca: Clica aquí per anar a la pàgina d’inici

en: Click here to signup for reCAPTCHA
ca: Clica aquí per a signar per al reCAPTCHA

en: Click on the profile icon in 2Checkout to find your Account Number.
ca: Clica a la icona del perfil a 2Checkout per trobar el teu Account Number.

en: Client-Side Encryption Key
ca: Clau d’encriptació del Client

en: Code
ca: Codi

en: Code %s deleted successfully.
ca: Codi %s esborrat correctament

en: Code not found.
ca: No s’ha trobat el codi.

en: Complete Payment
ca: Completa pagament

en: Confirm Email
ca: Confirma Correu electrònic

en: Confirm Email Address
ca: Confirma correu electrònic

en: Confirm Password
ca: Confirma Clau

en: Confirmation Message
ca: Missatge de confirmació

en: Confirmation Page
ca: Pàgina de Confirmació

en: Content Settings
ca: Configuració de continguts

en: Could not cancel old subscription.
ca: No s’ha pogut cancel·lar l’antiga subscripció.

en: Could not cancel the old subscription. Updates have not been processed.
ca: No s’ha pogut cancel·lar l’antiga subscripció. Les actualitzacions no s’han processat.

en: Could not connect to Authorize.net
ca: No podria connectar a Authorize.net

en: Could not find the customer.
ca: No s’ha trobat el comprador.

en: Could not find the subscription.
ca: No s’ha trobat la subscripció

en: Country
ca: País

en: Coupon
ca: Cupó

en: Coupon Amount
ca: Valor del cupó

en: Create your first discount code now
ca: Crea el teu primer codi de descompte ara

en: Credit Card Information
ca: Informació de la Tarjeta de Crèdit

en: Credit Card on File Expiring Soon at %s
ca: La tarjeta de crèdit a l’arxiu caducarà aviat a %s

en: Credit card expiring email sent to %s.
ca: Correu electrònic d’expiració de tarjeta de crèdit enviat a %s.

en: Currency
ca: Moneda

en: Currency and Tax Settings
ca: Configuració de moneda i impostos

en: Current Level
ca: Nivell actual

en: Custom Trial
ca: Prova personalitzada

en: Customers in %s will be charged %s%% tax.
ca: Als compradors de %s se’ls carregarà %s%% en impost.

en: CyberSource Settings
ca: Configuració de CyberSource

en: Daily
ca: Diari

en: Date
ca: Data

en: Date:
ca: Data:

en: Day
ca: Dia

en: Day(s)
ca: Dia(es)

en: Days
ca: Dies

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: Deactivate %s
ca: Desactiva %s

en: Default WP notification email. (Recommended: Leave unchecked. Members will still get an email confirmation from PMPro after checkout.)
ca: Notificació per defecte de WP per correu. (Recomanat: no el cliquis. Els usuaris rebran un correu electrònic de confirmació desde PMPro després del “checkout”.)

en: Delete
ca: Esborra

en: Delete %s
ca: Esborra %s

en: Deleting orders is permanent and can affect active users. Are you sure you want to delete order %s?
ca: Esborra comandes és permanent i pot afectar usuaris actius. Estàs segur que vols esborrar la comanda %s?

en: Description
ca: Descripció

en: Details
ca: Detalls

en: Disable New Signups
ca: Deshabilita nous “signups”

en: Disabled
ca: Desactivat

en: Discount Code
ca: Codi de descompte

en: Discount Codes
ca: Codis de descompte

en: Discount code added successfully.
ca: Codi de descompte afegit correctament.

en: Discount code updated successfully.
ca: Codi promocional actualitzat correctament.

en: Discount codes allow you to offer your memberships at discounted prices to select customers.
ca: Els codis de descompte et permeten oferir

en: Dismiss
ca: Acomiada

en: Do you have a discount code?
ca: Tens un codi de descompte?

en: Download
ca: Descarrega

en: Drag and drop membership levels to reorder them on the Levels page.
ca: Arrossega i deixa anar els nivells de subscripció per a reordenar-los a la pàgina de nivells

en: Duration
ca: Durada

en: Edit Billing Information
ca: Edita l’Informació de Facturació

en: Edit Discount Code
ca: Edita el codi de descompte

en: Edit Membership Level
ca: Edita el nivell de subscripció

en: Edit Profile
ca: Edita el perfil

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Correu electrònic

en: Email Invoice
ca: Factura per correu electrònic

en: Email Settings
ca: Configuració de correu electrònic

en: Enabled
ca: Activat

en: Ended
ca: Finalitzat

en: Enter license key here...
ca: Introdueix license key aquí

en: Enter your support license key.</strong> Your license key can be found in your membership email receipt or in your <a href="http://www.paidmembershipspro.com/login/?redirect_to=/membership-account/" target="_blank">Membership Account</a>.
ca: Introdueix la teva license key.</strong> Pots trobar la teva license key al teu correu electrònic<a href="http://www.paidmembershipspro.com/login/?redirect_to=/membership-account/" target="_blank">Membership Account</a>.

en: Error adding discount code. That code may already be in use.
ca: Error en afegir codi de descompte. Aquest codi pot estar ja en ús.

en: Error adding membership level.
ca: Error afegint nivell de subscripció.

en: Error creating customer record with Braintree:
ca: No s’ha pogut crear el comprador amb Branitree:

en: Error creating customer record with Stripe:
ca: Error creant un registre d’usuari amb Stripe:

en: Error creating plan with Stripe:
ca: Error creant pla amb Stripe:

en: Error deleting code. Please try again.
ca: Error esborrant el codi de descompte. Si us plau torna a intentar-ho.

en: Error deleting discount code. The code was only partially deleted. Please try again.
ca: Error esborrant el codi de descompte. El codi ha estat esborrat parcialment. Si us plau torna a intentar-ho.

en: Error deleting membership level.
ca: Error esborrant nivell de subscripció.

en: Error deleting order.
ca: Error esborrant comanda.

en: Error during charge:
ca: Error durant la càrrega:

en: Error during settlement:
ca: Error durant la liquidació:

en: Error emailing invoice.
ca: Error en la factura enviada per correu electrònic.

en: Error getting subscription with Stripe:
ca: Error agafant la subscripció amb Stripe:

en: Error interacting with database
ca: Error interactuant amb la base de dades

en: Error saving order.
ca: Error guardant la comanda.

en: Error saving values for the %s level.
ca: Error guardant els valors per al nivell %s

en: Error subscribing customer to plan with Braintree:
ca: No s’ha pogut subscriure el comprador al pla amb Braintree:

en: Error subscribing customer to plan with Stripe:
ca: Error subscrivint un pla de comprador amb Stripe:

en: Error updating billing information.
ca: Error actualitzant la informació de facturació.

en: Error updating discount code. That code may already be in use.
ca: Error actualitzant el codi de descompte. Aquest codi pot estar ja en ús.

en: Error updating membership level.
ca: Error actualitzant el nivell de subscripció.

en: Error updating order timestamp.
ca: Error actualitzant la marca de temps de la comanda (order timestamp)

en: Expiration
ca: Data final (d’expiració)

en: Expiration Date
ca: Data final (d’expiració)

en: Expiration Month
ca: Mes de finalització/expiració

en: Expiration Year
ca: Any de finalització/expiració

en: Expired Members
ca: Subscriptors “expirats”

en: Expires
ca: Acaba

en: Expires In
ca: Expira En

en: Export to CSV
ca: Exporta a CSV

en: Extra HTTPS URL Filter
ca: Extra HTTPS URL Filtre

en: FREE
ca: GRATUÏT

en: Failed to create customer.
ca: No s’ha pogut crear el comprador

en: Failed to subscribe with Braintree:
ca: No s’ha pogut subscriure a Braintree:

en: Failed to update customer.
ca: No s’ha pogut actualitzar el comprador.

en: Fee
ca: Preu

en: Filter
ca: Filtre

en: Filter searches and archives?
ca: Filtra recerques i arxius?

en: First Name
ca: Nom

en: First&nbsp;Name
ca: Nom

en: Force SSL
ca: Força SSL

en: Free
ca: Gratuït

en: From
ca: De

en: From Email
ca: Del Correu Electrònic

en: From Name
ca: Del Nom

en: Full Name
ca: Nom complet

en: Gateway
ca: Passarel·la

en: Gateway Account Email
ca: Correu electrònic del compte de la Passarel·la

en: Gateway Environment
ca: Entorn de passarel·la

en: Generate Page
ca: Genera pàgina

en: Generate Report
ca: Genera Informe

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference orders.
ca: Generat per la passarel·la. Útil per a comandes de referències creuades.

en: Generated by the gateway. Useful to cross reference subscriptions.
ca: Generat per la passarel·la. Útil per a subscripcions de referències creuades.

en: Go to API in 2Checkout and generate a new key pair. Paste the Private Key here.
ca: Vés a API in 2Checkout i genera un nou key pair. Enganxa la Private Key aquí.

en: Go to Account &raquo; Site Management. Look under Checkout Options to find the Secret Word.
ca: Vés a Account &raquo; Site Management. Mira sota Checkout Options i troba la Paraula Secreta

en: Go to Account &raquo; User Management in 2Checkout and create a user with API Access and API Updating.
ca: Vés a Account &raquo; User Management in 2Checkout i crea un usuari amb API Access i API Updating.

en: Here is your IPN URL for reference. You SHOULD NOT set this in your PayPal settings.
ca: Aquest és el teu IPN URL. NO HAURIES de posar-ho a la teva configuració de PayPal

en: Hide Ads From All Members
ca: Amaga Anuncis de tots els subscriptors

en: Hide Ads From Certain Members
ca: Amaga els anuncis a certs subscriptors

en: Hide Ads From Members?
ca: Amaga els anuncis als subscriptors?

en: How long before the expiration expires. Note that any future payments will be cancelled when the membership expires.
ca: Temps abans que expiri l’expiració. Nota que els futurs pagament es cancel·laran quan expiri la subscripció.

en: I agree to the %s
ca: Estic d’acord amb %s

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card authorized, but we cancelled the order immediately. You should not try to submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
ca: IMPORTANT: Hi ha hagut un error mentre es creava la subscripció. La teva tarjeta ha estat autoritzada, però hem cancel·lat l’orde immediatament. No hauries de tornar a enviar aquest formulari. Si us plau contacta amb els administradors de la pàgina per a resoldre aquest problema.

en: IMPORTANT: Something went wrong during membership creation. Your credit card was charged, but we couldn't assign your membership. You should not submit this form again. Please contact the site owner to fix this issue.
ca: IMPORTANT: Hi ha hagut un error mentre es creava la subscripció. La teva tarjeta de credit ha estat carregada, però no hem pogut assignar una subscripció. No hauries de tornar a enviar aquest formulari. Si us plau contacta amb els administradors de la pàgina per a resoldre aquest problema.

en: INVOICE for %s membership
ca: FACTURA per a %s subscriptor

en: If unchecked, all emails from "WordPress &lt;
ca: Si no està clicat, tots els correus electrònics desde "WordPress &lt;

en: If unchecked, all emails from "WordPress &lt;%s&gt;" will be filtered to use the above settings.
ca: Si no està clicat, tots els correus de "WordPress &lt;%s&gt;" seran filtrats per utilitzar la configuració de dalt.

en: If values are given, tax will be applied for any members ordering from the selected state. For more complex tax rules, use the "pmpro_tax" filter.
ca: Si es posen valors, l’impost s’aplicarà per a tots els membres que comprin des de l’estat seleccionat. Per regles més complexes d’impostos utilitza el filtre "pmpro_tax”.

en: If yes, create a WordPress page containing your TOS agreement and assign it using the dropdown above.
ca: Si és així, crear una pàgina de WordPress que conté el contracte d’agraïment i assignar-lo utilitzant el desplegable de dalt.

en: If you're running Paid Memberships Pro on a production website, we recommend an annual support license.
ca: Si utilitzes Paid Memberships Pro en un lloc web, et recomanem una llicència de suport anual.

en: If your account is not activated within a few minutes, please contact the site owner.
ca: Si el teu compte no s’activa en uns minuts, si us plau contacta amb l’administrador del lloc web.

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Include the shortcode
ca: Inclou l’”enllaç” (shortcode)

en: Information updated. <a href="%s">&laquo; back to my account</a>
ca: Informació actualitzada. <a href="%s">&laquo; torna al meu compte</a>

en: Initial Payment
ca: Pagament inicial

en: Install Now
ca: Instal · la ara

en: Instructions
ca: Instruccions

en: Invalid gateway.
ca: Passarel·la invàlida.

en: Invalid level.
ca: Nivell no vàlid

en: Invoice #
ca: Factura  #

en: Invoice #%s on %s
ca: Factura #%s a %s

en: Invoice #:
ca: Factura  #:

en: Invoice Page
ca: Pàgina de Factura

en: Invoice emailed successfully.
ca: Factura correctament enviada per correu electrònic.

en: Invoice for Order #:
ca: Factura per a la comanda #:

en: Joined
ca: Afegit

en: LEAVE THIS BLANK
ca: DEIXA AIXÒ EN BLANC

en: Last Invoice
ca: Darrera factura.

en: Last Login
ca: Últim Login

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Last Visit
ca: Última visita

en: Last checked on %s at %s.
ca: Darrera comprovació:  %s a %s.

en: Last&nbsp;Name
ca: Cognoms

en: Learn more about <a title="Paid Memberships Pro - SSL Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/ssl/">SSL</a> or <a title="Paid Memberships Pro - Payment Gateway Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/payment-gateway/">Payment Gateway Settings</a>.
ca: Aprèn més sobre <a title="Paid Memberships Pro - SSL Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/ssl/">SSL</a> or <a title="Paid Memberships Pro - Payment Gateway Settings" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/support/initial-plugin-setup/payment-gateway/">Payment Gateway Settings</a>.

en: Leave blank for unlimited uses.
ca: Deixa en blanc per a usos ilimitats.

en: Level
ca: Nivell

en: Levels
ca: Nivells

en: Levels Page
ca: Pàgina de Nivells

en: Live/Production
ca: Live/Producció

en: Log in here
ca: Log in aquí

en: Logged in as <strong>%s</strong>.
ca: Logged in com a <strong>%s</strong>.

en: Login Name
ca: Nom d’usuari

en: Logins All Time
ca: Logins sempre

en: Logins This Month
ca: Logins aquest mes

en: Logins Today
ca: Logins avui

en: Manage the WordPress pages assigned to each required Paid Memberships Pro page.
ca: Utilitza les pàgines de WordPress a cadascuna de les pàgines requerides per al Paid Memberships Pro

en: Member Checkout for %s at %s
ca: Checkout de subscriptor per %s a %s

en: Member Links
ca: Links dels subscriptors

en: Members List
ca: Llistat de subscriptors

en: Membership
ca: Subscriptor

en: Membership %s
ca: Subscripció %s

en: Membership Account
ca: Compte de Subscriptor

en: Membership Billing
ca: Facturació de la subscripció

en: Membership Cancel
ca: Cancel·lació de la subscripció

en: Membership Checkout
ca: Checkout de la subscripció

en: Membership Confirmation
ca: Confirmació de la subscripció

en: Membership Expiration
ca: Venciment de la subscripció

en: Membership Expires
ca: La subscripció acaba

en: Membership Fee
ca: Preu de subscripció

en: Membership Invoice
ca: Factura de la subscripció

en: Membership Level
ca: Nivell de subscripció

en: Membership Level ID
ca: ID del Nivell de subscripció

en: Membership Levels
ca: Nivells de subscripció

en: Membership Payment Failed For %s at %s
ca: Pagament per a subscripció ha Errat per %s a %s

en: Membership Payment Failed at %s
ca: Pagament per a subscripció ha Errat a %s

en: Membership Stats
ca: Estadístiques dels subscriptors

en: Membership expired email sent to %s.
ca: Correu electrònic d’expiració de subscripció enviat a %s.

en: Membership expires after %d %s.
ca: La subscripció expira després de %d %s.

en: Membership expiring email sent to %s.
ca: Correu electrònic d’expiració enviat a %s.

en: Membership for %s at %s has been CANCELLED
ca: La subscripció per a  %s a %s ha estat cancel·lada

en: Membership for %s at %s has been changed
ca: Subscripció per %s a %s ha canviat

en: Membership has been cancelled
ca: Subscripció cancel·lada

en: Membership level added successfully.
ca: Nivell de subscripció afegit correctament.

en: Membership level deleted successfully.
ca: Nivell de subscripció esborrat correctament.

en: Membership level not found.
ca: Nivell de subscripció no trobat.

en: Membership level updated successfully.
ca: Nivell de subscripció actualitzada correctament.

en: Memberships
ca: Subscripcions

en: Memberships Discount Codes
ca: Codis de descompte per a subscripcions

en: Merchant ID
ca: ID de comerciant

en: Message for Logged-in Non-members
ca: Missatge per a No subscriptors “Logged-in”

en: Message for Logged-out Users
ca: Missatge per als usuaris desconnectats (Logged-out)

en: Message for RSS Feed
ca: Missatge per a RSS Feed

en: Month
ca: Mes

en: Month(s)
ca: Mes(os)

en: Monthly
ca: Mensual

en: Monthly Recurring Revenue (MRR)
ca: Beneficis Recurrents Mensuals (MRR)

en: Months
ca: Mesos

en: More Info
ca: Més informació

en: More information about %s
ca: Mes informació sobre %s

en: My Account
ca: El meu compte

en: My Memberships
ca: Les meves subscripcions

en: Name
ca: Nom

en: Never
ca: Mai

en: New Order
ca: Nova comanda

en: New Users
ca: Nous usuaris

en: No - Hide excerpts.
ca: No - Amaga extractes.

en: No - Non-members will see restricted posts/pages in searches and archives.
ca: No - No subscriptors veuran posts restringits/pàgines en les recerques i els arxius.

en: No Add Ons found.
ca: No s’ha trobat Add Ons

en: No code was given to check.
ca: No s’ha donat cap codi per a fer el check

en: No invoices found.
ca: No s’han trobat factures.

en: No members found.
ca: No s’han trobat subscriptors

en: No orders found.
ca: No s’han trobat comandes

en: No, keep my account
ca: No, conserva el meu compte

en: None
ca: Cap

en: Not Installed
ca: No instal·lat

en: Not all currencies will be supported by every gateway. Please check with your gateway.
ca: No totes les monedes es poden usar a totes les passarel·les. Si us plau comprova la teva passarel·la.

en: Not paying.
ca: Sense pagament fet.

en: Note
ca: Nota

en: Obscure all but last 4 digits.
ca: Tot amagat menys els últims 4 dígits

en: Old Members
ca: Subscriptors antics

en: Once a month
ca: Un cop al mes

en: Only Filter PMPro Emails?
ca: Filtra només els correus de PMPro?

en: Only members of these levels will be able to view posts in this category.
ca: Només els subscriptors d’aquests nivell podran veure els posts d’aquesta categoria.

en: Order
ca: Comanda

en: Order deleted successfully.
ca: Comanda esborrada correctament

en: Order saved successfully.
ca: Comanda salvada correctament.

en: Orders
ca: Comandes

en: Other Settings
ca: Configuració, altres

en: Other Stats
ca: Altres estadístiques

en: Page Settings
ca: Pàgina de configuració

en: Pages
ca: Pàgines

en: Paid Memberships Pro Data Update Required
ca: Paid Memberships Pro Data Requereix Actualització

en: Partner
ca: Soci

en: Pass all generated HTML through a URL filter to add HTTPS to URLs used on secure pages. Check this if you are using SSL and have warnings on your checkout pages.
ca: Passa tot el codi HTML generat a través del filtre URL per a afegir HTTPS a URLs utilitzat a les pàgines segures. Comprova això si estàs utilitzant SSL i tens advertències a les teves pàgines de Checkout.

en: Password
ca: Clau

en: Password for the API user created.
ca: Clau per a l’usuari de l’API creada.

en: Past Invoices
ca: Factures anteriors

en: Pay by Check
ca: Pagament amb Check

en: Pay by Check Settings
ca: Configuració pagament amb check

en: PayPal Settings
ca: Configuració PayPal

en: Payflow Pro Settings
ca: Configuració Payflow Pro

en: Payflow Pro currently only supports one-time payments. Users will not be able to checkout for levels with recurring payments.
ca: Payflow Pro només suporta pagaments d’un cop. Els usuaris no podran fer el checkout per nivells amb pagaments recurrents.

en: Payflow does not use IPN. To sync recurring subscriptions, please see <a target="_blank" href="%s">this addon</a>.
ca: Payflow no utilitza IPN. Per sincronitzar subscripcions recursives, si us plau mira <a target="_blank" href="%s">this addon</a>.

en: Payflow integration currently does not support trial amounts greater than $0.
ca: La integració de Payflow no suporta preus de prova majors que $0.

en: Payflow integration currently only supports billing frequencies of 1 and billing periods of "Week", "Month" or "Year".
ca: La integració de Payflow actualment només suporta períodes de facturació de 1 “setmana”, “mes” o “any”.

en: Payment
ca: Pagament

en: Payment Gateway
ca: Passarela de pagament (Payment Gateway)

en: Payment Gateway &amp; SSL
ca: Passarela de pagament (Payment Gateway) &amp; SSL

en: Payment Information
ca: Informació de pagament

en: Payment Method
ca: Mètode de pagament

en: Payment Settings
ca: Configuració de Pagament

en: Payment Transaction ID
ca: ID de la transacció de pagament

en: Payment Type
ca: Tipus de pagament

en: Payment accepted.
ca: Pagament acceptat

en: Pending
ca: Pendent

en: Phone
ca: Telèfon

en: Please <a href="%s">login</a> to view this content. (<a href="%s">Register here</a>.)
ca: Si us plau <a href="%s">login</a> per a veure aquest contingut. (<a href="%s">Registra’t aquí</a>.)

en: Please check the box to agree to the %s.
ca: Si us plau, clica per acceptar %s.

en: Please complete all required fields.
ca: Si us plau completa tots els camps requerits.

en: Please contact the site owner or cancel your subscription from within PayPal to make sure you are not charged going forward.
ca: Contacteu al propietari del lloc o cancel·leu la vostra subscripció de PayPal per assegurar-te que no et cobraran en el futur.

en: Please edit your levels
ca: Si us plau, editi els seus nivells

en: Please specify a level id.
ca: Si us plau especifica un ID de Nivell

en: Plugin Support
ca: Suport per al Plugin

en: Postal Code
ca: Codi Postal

en: Pounds Sterling (&pound;)
ca: Lliura Esterlina (&pound;)

en: Predefined Date Range
ca: Període predefinit

en: Price
ca: Preu

en: Print
ca: Imprimeix

en: Private Key
ca: Clau Privada

en: Processing...
ca: Processant…

en: Public Key
ca: Clau Pública

en: Publishable Key
ca: Clau Publicable

en: Randomly generated for you.
ca: Generat aleatoriament per a tu

en: Recommended: Yes. Try the JavaScript redirects setting if you are having issues with infinite redirect loops.
ca: Recomanat: Sí. Prova la redirecció de JavaScript si tens problemes amb redireccions amb “loops” infinits.

en: Recurring Subscription
ca: Subscripció recurrent

en: Redirect all traffic from registration page to /susbcription/?
ca: Redirigir tot el trànsit de la pàgina de registre a /susbcription/?

en: Renew
ca: Renova

en: Reports
ca: Informes

en: Require Membership
ca: Requereix Subscripció

en: Require Terms of Service on signups?
ca: Requerir Termes de Servei per a les subscripcions?

en: Required by this Gateway Option
ca: Requerit per aquesta opció de Passarel·la

en: Revenue
ca: Benefici

en: SSL Settings
ca: Configuració SSL

en: Sales
ca: Vendes

en: Sales Tax
ca: Impost a la venta

en: Sales and Revenue
ca: Vendes i beneficis

en: Sales and Revenue (Testing/Sandbox)
ca: Vendes i beneficis (prova/Sandbox)

en: Sandbox/Testing
ca: Sandbox/Proves

en: Save Level
ca: Salva nivell

en: Save Order
ca: Salva Comanda

en: Save Settings
ca: Desa la configuració

en: Search
ca: Cerca

en: Search Discount Codes
ca: Cerca codis de descompte

en: Search Levels
ca: Cerca Nivells

en: Search Members
ca: Cerca Subscriptors

en: Search Orders
ca: Cerca Comandes

en: Search all levels
ca: Cerca a tots els nivells

en: Secret Word
ca: Paraula Secreta

en: Select
ca: Tria

en: Send Email
ca: Envia Correu

en: Send an invoice for this order to:
ca: Envia factura per aquesta comanda a:

en: Send members emails
ca: Envia els correus electrònics dels subscriptors

en: Send the site admin emails
ca: Envia els correus electrònics dels administradors del lloc web

en: Set Up Your Account
ca: Configura el teu compte

en: Set the duration of membership access. Note that the any future payments (recurring subscription, if any) will be cancelled when the membership expires.
ca: Indiqueu la durada de l’accés de subcriptors. Recordeu que qualsevol pagament futur (recurrent de subscripció, si escau) es cancel·larà quan la subscripció caduqui.

en: Set up Your Account
ca: Configura el teu compte

en: Set up the membership pages
ca: Configura les pàgines de subscripció

en: Set up your SSL certificate and payment gateway
ca: Configureu el vostre certificat SSL i la passarel·la de pagament

en: Should be subtotal + tax - couponamount.
ca: Hauria de ser subtotal+impost+valor del cupó

en: Show
ca: Mostra

en: Show Billing Address Fields
ca: Mostra els camps d’adreça de facturació

en: Show Excerpts to Non-Members?
ca: Mostrar extractes als no membres?

en: Sign Up for !!name!! Now
ca: Sign Up per !!name!! Ara

en: Signups
ca: Altes (Signups)

en: Signups vs. All Cancellations
ca: Altes vs. totes les Cancel·lacions

en: Signups vs. Cancellations
ca: Altes vs. Cancel·lacions

en: Signups vs. Expirations
ca: Altes vs. Expiracions

en: Sorry, your request could not be completed - please try again in a few moments.
ca: Perdò, el què has demanat no es pot completar - si us plau torna-ho a provar en uns moments.

en: Start Date
ca: Data d’inici

en: Start the Update
ca: Actualitza

en: Starts
ca: Comença

en: State
ca: State/província

en: Status
ca: Estat

en: Stripe Settings
ca: Configuració d’Stripe

en: Stripe doesn't require billing address fields. Choose 'No' to hide them on the checkout page.
ca: Stripe no requereix camps d’adreça de facturació. Escull “No” per amagar-los de la pàgina de checkout.

en: Stripe doesn't require billing address fields. Choose 'No' to hide them on the checkout page.<br /><strong>If No, make sure you disable address verification in the Stripe dashboard settings.</strong>
ca: Stripe no necessita camps d’adreça de facturació. Escull “No” per amagar-los de la pàgina de Checkout.<br /><strong>Si No, assegura’t de desabilitar la verificació de l’adreça a l’escripori de configuració de l’Stripe.</strong>

en: Stripe integration currently does not support billing limits. You can still set an expiration date below.
ca: La integració d’Stripe no suporta límits de facturació actualment. Pots posar una data de límit de facturació a sota.

en: Stripe integration currently does not support trial amounts greater than $0.
ca: La integració d’Stripe no suporta preus de prova majors que $0.

en: Stripe integration currently only supports billing periods of "Month" or "Year".
ca: Integració d’Stripe actualment només suporta períodes facturació de “Mes” o “Any”.

en: Stripe integration currently only supports billing periods of "Week", "Month" or "Year".
ca: La integració d’Stripe actualment només suporta períodes de facturació de  “setmana”, “mes” o “any”.

en: Sub Total
ca: Subtotal

en: Submit and Check Out
ca: Envia i fés el Check Out

en: Submit and Confirm
ca: Envia i confirma

en: Submit and Pay with 2CheckOut
ca: Envia i paga amb 2CheckOut

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Subscription Information
ca: Informació de subscripció

en: Subscription Transaction ID
ca: ID de la transacció per a subscripció

en: Subscription Updates
ca: Actualització de subscripcions

en: Subscription updates, allow you to change the member's subscription values at predefined times. Be sure to click Update Profile after making changes.
ca: Actualització de subscripcions, et permet canviar el valor subscripció dels membres en un moment determinat. Assegura’t de clicar Actualitza Perfil després de fer els canvis.

en: Subscription updates, allow you to change the member's subscription values at predefined times. Be sure to click Update User after making changes.
ca: Actualització de subscripcions, et permet canviar el valor subscripció dels membres en un moment determinat. Assegura’t de clicar Actualitza Usuari després de fer els canvis.

en: Support
ca: Suport

en: Tax
ca: Impost

en: Tax Rate
ca: Tarifa de l’impost

en: Tax State
ca: Estat/país de la taxa

en: Testing Only
ca: Només test

en: Thank you for your membership to %s. Your %s membership is now active.
ca: Moltes gràcies per la teva subscripció a %s. La teva %s subscripció està activa.

en: That email address is already taken. Please try another.
ca: Aquest correu electrònic ja està en ús. Si us plau escull-ne un altre.

en: That username is already taken. Please try another.
ca: Aquest nom d’usuari ja està en ús. Si us plau escull-ne un altre.

en: The %s code has been applied to your order.
ca: El codi %s s’ha aplicat a la teva comanda.

en: The %s gateway depends on the %s PHP extension. Please enable it, or ask your hosting provider to enable it
ca: El/la %s de la passarela depèn de %s PHP extensió. Si us plau habilitalà o pregunta com fer-ho al teu proveidor de hosting.

en: The <strong>%s</strong> code has been applied to your order.
ca: El codi <strong>%s</strong> s’ha aplicat a la teva comanda.

en: The <strong>total</strong> number of recurring billing cycles for this level, including the trial period (if applicable) but not including the initial payment. Set to zero if membership is indefinite.
ca: El <strong>total</strong> de cicles de pagament recurrent per a aquest nivell, incloent el període de prova (si s’aplica) però sense incloure el pagament inicial. Deixa-ho a zero si la subscripció és infinita.

en: The PayPal Token was lost.
ca: S’ha perdut el Token de PayPal

en: The amount to be billed one cycle after the initial payment.
ca: Total a facturar en un cicle després del pagament inicial

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Braintree.
ca: Les dades de facturació d’alguns dels seus nivells de subscripció no són compatible amb Braintree.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Payflow.
ca: Les dades de facturació d’alguns dels seus nivells de subscripció no són compatible amb Payflow.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by Stripe.
ca: Les dades de facturació d’alguns dels seus nivells de subscripció no són compatible amb Stripe.

en: The billing details for some of your membership levels is not supported by TwoCheckout.
ca: Les dades de facturació d’alguns dels seus nivells de subscripció no són compatible amb TwoCheckout.

en: The billing details for this level are not supported by 2Checkout. Please review the notes in the Billing Details section below.
ca: Les dades de facturació per a aquest nivell no són compatibles amb 2Checkout. Llegiu les notes de la secció Detalls de facturació a sota.

en: The billing details for this level are not supported by Braintree. Please review the notes in the Billing Details section below.
ca: Les dades de facturació per a aquest nivell no són compatibles amb Braintree. Llegiu les notes de la secció Detalls de facturació a sota.

en: The billing details for this level are not supported by Payflow. Please review the notes in the Billing Details section below.
ca: Les dades de facturació per a aquest nivell no són compatibles amb Payflow, Llegiu les notes de la secció Detalls de facturació a sota.

en: The billing details for this level are not supported by Stripe. Please review the notes in the Billing Details section below.
ca: Les dades de facturació per a aquest nivell no són compatibles amb Stripe , Llegiu les notes de la secció Detalls de facturació a sota.

en: The discount code could not be found.
ca: No s’ha trobat el codi de descompte

en: The email address entered is in an invalid format. Please try again.
ca: El correu electrònic està en un format incorrecte. Si us plau, torna a provar-ho.

en: The following pages have been created for you
ca: Les següents pàgines han estat creades per a tu

en: The initial amount collected at registration.
ca: El pagament inicial efectuat en el registre

en: The levels with issues are highlighted below.
ca: Els nivells amb problemes es destaquen a continuació.

en: The new level is %s
ca: El teu nou nivell és %s

en: The price for membership is <strong>%s every %d %s</strong>.
ca: El preu per a la subscripció és de <strong>%s cada %d %s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%s per %s</strong>.
ca: El preu per a la subscripció és de <strong>%s per %s</strong>.

en: The price for membership is <strong>%s</strong> now
ca: El preu per a la subscripció és <strong>%s</strong> ara

en: There are JavaScript errors on the page. Please contact the webmaster.
ca: Hi ha errors de JavaScript. Si us plau contacta el webmaster.

en: There was an error canceling the subscription for user with ID=%d. You will want to check your payment gateway to see if their subscription is still active.
ca: Hi ha hagut un error cancel·lant la subscripció de l’usuari ID=%d. Comprova la teva passarel·la de pagament per veure si la seva subscripció encara hi és.

en: There was an error canceling the subscription for user with ID=%s. You will want to check your payment gateway to see if their subscription is still active.
ca: Hi ha hagut un error cancel·lant la subscripció per a l’usuari ID=%s. Comprova a la passarel·la de pagament si la seva subscripció encara és activa.

en: There were errors updating the level values:
ca: Hi ha hagut errors actualitzatn els valors del nivell:

en: This Month
ca: Aquest mes

en: This URL is passed to PayPal for all new charges and subscriptions. You SHOULD NOT set this in your PayPal account settings.
ca: Aquesta URL passa a PayPal per a tots els nous càrrecs i subscripcions. NO HAURIES de posar-ho a la teva configuració de compte de PAyPal

en: This Year
ca: Aquest any

en: This content is for !!levels!! members only. <a href="%s">Register here</a>.
ca: Aquest contingut és per a subscriptors de nivell !!levels!! . <a href="%s">Registra’t aquí</a>.

en: This content is for !!levels!! members only. Visit the site and log in/register to read.
ca: Aquest contingut és només per a subscriptors !!levels!! . Visita el lloc i fés un log in/registre per a poder llegir.

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Log In</a> <a href="%s">Register</a>
ca: Aquest contingut és només per a subscriptors !!levels!! .<br /><a href="%s">Log In</a> <a href="%s">Register</a>

en: This content is for !!levels!! members only.<br /><a href="%s">Register</a>
ca: Aquest contingut és només per a subscriptors !!levels!! .<br /><a href="%s">Register</a>

en: This content is for members only. Visit the site and log in/register to read.
ca: Aquest contingut és només per a subscriptors. Visita el lloc i registra’t/log in per a llegir.

en: This discount code does not apply to this membership level.
ca: Aquest codi de descompte no s’aplica a aquest nivell de subscripció.

en: This discount code expired on %s.
ca: Aquest codi de descompte ha expirat a %s.

en: This discount code goes into effect on %s.
ca: El codi de descompte serà efectiu a %s.

en: This discount code is no longer valid.
ca: Aquest codi de descompte ja no és vàlid.

en: This discount code is okay.
ca: El codi de descompte és OK

en: This gateway option is in beta. Some functionality may not be available. Please contact Paid Memberships Pro with any issues you run into. <strong>Please be sure to upgrade Paid Memberships Pro to the latest versions when available.</strong>
ca: Aquesta opció de passarel·la està en beta. Algunes funcions no estaran disponibles. Si us plau contacta amb Paid Memberships Pro. <strong>Assegura’t de tenir la última versió de Paid Memberships Pro</strong>

en: This membership does not expire
ca: Aquesta subscripció no expira

en: This membership will expire on %s
ca: La teva subscripció finalitzarà a %s

en: This membership will expire on %s.
ca: Aquesta subscripció expirarà a %s.

en: This message replaces the post content for logged-out visitors.
ca: Aquest missatge remplaça el contingut del post per a visitants desconnectats (logged-out)

en: This message replaces the post content for non-members. Available variables
ca: Aquest missatge reemplaça el contingut de l’entrada per als no membres. Hi ha variables disponibles

en: This message replaces the post content in RSS feeds.
ca: Aquest missatge reemplaça el contingut del seu missatge en els canals RSS.

en: This post is already protected for this level because it is within a category that requires membership.
ca: Aquest post està protegit per a aquest nivell perquè està dins d’una categoria que requereix subscripció.

en: This subscription is not recurring. So you don't need to update your billing information.
ca: Aquesta subscripció no és recurrent. Per tant, no necessites actualitzar la teva informació de pagament.

en: This will be generated when you save.
ca: Es generarà quan salvis.

en: This will not change the subscription at the gateway unless the 'Cancel' checkbox is selected below.
ca: Això no canviarà la subscripció a la passarel·la a menys que es seleccioni “Cancel·la” a sota.

en: To
ca: per a

en: To fully integrate with 2Checkout, be sure to set your 2Checkout INS URL
ca: Per integrar-te totalment amb 2Checkout, assegura’t d’utilitzar 2Checkout INS URL

en: To fully integrate with 2Checkout, be sure to use the following for your INS URL and Approved URL
ca: Per integrar-te totalment amb 2Checkout, assegura’t d’utilitzar la següent INS URL i Approved URL

en: To fully integrate with Authorize.net, be sure to set your Silent Post URL to
ca: Per integrar totalment Authorize.net, assegura’t de configurar Silent Post URL a

en: To fully integrate with Braintree, be sure to set your Web Hook URL to
ca: Per integrar totalment Braintree, assegura’t de configurar Web Hook URL a

en: To fully integrate with PayPal, be sure to set your IPN Handler URL to
ca: Per integrar completament PayPal, assegura’t de configurar el teu IPN Handler URL a

en: To fully integrate with Stripe, be sure to set your Web Hook URL to
ca: Per integrar totalment l’Stripe, assegura’t de configurar el teu Web Hook URL a

en: To hide ads in your template code, use code like the following
ca: Per amagar els anuncis al codi de la plantilla, utilitzeu el codi següent

en: To modify the appearance of system generated emails, add the files <em>email_header.html</em> and <em>email_footer.html</em> to your theme's directory. This will modify both the WordPress default messages as well as messages generated by Paid Memberships Pro. <a title="Paid Memberships Pro - Member Communications" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/documentation/member-communications/">Click here to learn more about Paid Memberships Pro emails</a>.
ca: Per modificar l’aparença dels emails generats pel sistema, afegeix els arxius <em>email_header.html</em> and <em>email_footer.html</em> al directori del teu tema. Així es modificarà el missatge per defecte de WordPress i els del plugin Paid Memberships Pro. <a title="Paid Memberships Pro - Member Communications" target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/documentation/member-communications/">Clica aquí per saber més sobre Paid Memberships Pro emails</a>.

en: Today
ca: Avui

en: Total Billed
ca: Total facturat

en: Total Logins
ca: Total de Logins

en: Total Views
ca: Visites totals

en: Total Visits
ca: Visites totals

en: Transaction IDs
ca: IDs de transacció

en: Transaction Key
ca: Clau de transacció

en: Trial Billing Amount
ca: Facturació per al període de prova

en: Trial Cycle
ca: Cicle de prova

en: Trial ending email sent to %s.
ca: Correu electrònic de finalització de període de prova enviat a %s.

en: Type
ca: Tipus

en: US only. If values are given, tax will be applied for any members ordering from the selected state.<br />For non-US or more complex tax rules, use the <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/10/non-us-taxes-paid-memberships-pro/">pmpro_tax filter</a>.
ca: Només US. Si es donen els valors, l’impost s’aplicarà per a qualsevol subscriptor que faci una comanda des de l’Estat seleccionat.<br />per a normes més complexes fora dels US utilitzeu <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/10/non-us-taxes-paid-memberships-pro/">pmpro_tax filter</a>.

en: Unknown error generating account. Please contact us to set up your membership.
ca: Error desconegut generant el compte. Si us plau, contacta amb nosaltres per a configurar la teva subscripció.

en: Unknown error: Authorization failed.
ca: Error desconegut: Ha fallat l’autorització

en: Unknown error: Initial payment failed.
ca: Error desconegut: ha fallat el pagament inicial

en: Unknown error: Payment failed.
ca: Error desconegut: Ha fallat el pagament.

en: Update
ca: Actualitza

en: Update Available
ca: Actualització disponible

en: Update Billing Info
ca: Actualitza l’informació de facturació

en: Update Billing Information
ca: Actualitza l’Informació de Facturació

en: Update License
ca: Actualitza Llicència

en: Update complete.
ca: Actualització completa

en: Updates Required
ca: Actualitzacions requerides

en: Updates are processing. This may take a few minutes to complete.
ca: S’està processant l’actualització. Això pot trigar uns minuts.

en: Updating Paid Memberships Pro
ca: Actualitzant Paid Memberships Pro

en: Use SSL
ca: Utilitza SSL

en: Use reCAPTCHA?
ca: Utilitzar reCAPTCHA?

en: Use the "Nuclear Option" to use secure (HTTPS) URLs on your secure pages. Check this if you are using SSL and have warnings on your checkout pages.
ca: Utilitza la "Nuclear Option" per utilitzar (HTTPS) URLs a les teves pàgines segures. Clica si estàs utilitzant SSL i tens missatges d’advertiment a les teves pàgines de checkout

en: User
ca: Usuari

en: User Forum
ca: Fòrum dels usuaris

en: User ID
ca: ID d’usuari

en: User ID not found.
ca: No s’ha trobat el teu ID d’usuari

en: User is not paying.
ca: L’usuari no està pagant

en: Username
ca: Nom d’usuari

en: Uses
ca: Utilitza

en: Vendor
ca: Venedor

en: Verify Key
ca: Verifica la Clau

en: Version %s
ca: Versió %s

en: View All Invoices
ca: Mira totes les Factures

en: View Invoice
ca: Mira Factura

en: View PMPro Documentation
ca: Mira PMPro Documentation

en: View Your Membership Account &rarr;
ca: Mira el teu compte de subscripció &rarr;

en: View all Membership Options
ca: Mira totes les opcions de subscripció

en: View details
ca: Mira detalls

en: Views
ca: Vistes

en: Views All Time
ca: Vistes sempre

en: Views This Month
ca: Visites aquest mes

en: Views Today
ca: Vistes avui

en: Visit Customer Support Forum
ca: Visita el fòrum de suport al comprador

en: Visit plugin site
ca: Visita el lloc del plugin

en: Visit the PMPro <a href="http://www.paidmembershipspro.com/login/?redirect_to=/membership-account/" target="_blank">Membership Account</a> page to confirm that your account is active and to find your license key.
ca: Visita PMPro <a href="http://www.paidmembershipspro.com/login/?redirect_to=/membership-account/" target="_blank">Membership Account</a> per confirmar que el teu compte és actiu i per trobar la teva license key.

en: Visits
ca: Visites

en: Visits All Time
ca: Visites sempre

en: Visits This Month
ca: Visites aquest mes

en: Visits Today
ca: Visites avui

en: Visits, Views, and Logins
ca: Visites, vistes i Logins

en: Visits, Views, and Logins Report
ca: Visites, vistes i informe de Logins

en: We Accept %s
ca: Acceptem %s

en: We accept %s
ca: Acceptem  %s

en: We do not recommend using PayPal Standard. We suggest using PayPal Express, Website Payments Pro (Legacy), or PayPal Pro (Payflow Pro). <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/09/read-using-paypal-standard-paid-memberships-pro/">More information on why can be found here.</a>
ca: No recomanem utilitzar PayPal Standard. Us recomanem que utilitzeu PayPal Express, Website Payments Pro (Legacy), o PayPal Pro (Payflow Pro).  <a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/2013/09/read-using-paypal-standard-paid-memberships-pro/">Més informació sobre per què, aquí.</a>

en: Week
ca: Setmana

en: Week(s)
ca: Setmana(es)

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Which Levels Will This Code Apply To?
ca: A quins nivells s’aplicarà aquest codi?

en: Who to write the check out to. Where to mail it. Shown on checkout, confirmation, and invoice pages.
ca: A quí escriure per a fer el check out. A on enviar-li un correu. Es mostra a les pàgines de checkout, confirmació i facturació.

en: Within a Date Range
ca: Dins del període

en: Within a Level
ca: Dins del nivell

en: Within a Status
ca: Dins de l’”Status”

en: Year
ca: Any

en: Year(s)
ca: Any(s)

en: Years
ca: Anys

en: Yes
ca: Sí

en: Yes (with JavaScript redirects)
ca: Sí (amb redirecció de JavaScript)

en: Yes - All memberships.
ca: Sí - Tots els subscriptors

en: Yes - Free memberships only.
ca: Sí - Només subscripcions gratuïtes

en: Yes - Only members will see restricted posts/pages in searches and archives.
ca: Sí - Només els subscriptors veuran posts restringits/pàgines en les recerques i els arxius.

en: Yes - Show excerpts.
ca: Sí - Mostra extractes.

en: Yes, cancel my account
ca: Sí, cancel·la el meu compte

en: You are logged in as <strong>%s</strong>. If you would like to use a different account for this membership, <a href="%s">log out now</a>.
ca: Estàs logged in com a <strong>%s</strong>.Si vols utilitzar un compte diferent per a aquesta subscripció, <a href="%s">log out now</a>.

en: You do not have permissions to perform this action.
ca: Vostè no té permisos per a realitzar aquesta acció.

en: You have selected the <strong>%s</strong> membership level.
ca: Has escollit el nivell de subscripció <strong>%s</strong>.

en: You must <a href="%s">set up a Payment Gateway</a> before any payments will be processed.
ca: Has de <a href="%s">configurar la passarel·la de pagament</a> abans de processar cap pagament.

en: You will need to create a "Plan" in your Braintree dashboard with the same settings and the "Plan ID" set to
ca: Has de crear un “Plan" a Braintree dashboard amb la mateixa configuració "Plan ID"

en: Your <strong><a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/documentation/initial-plugin-setup/ssl/">SSL Certificate</a></strong> must be installed by your web host. Your <strong>SSL Seal</strong> will be a short HTML or JavaScript snippet that can be pasted here.
ca: El teu<strong><a target="_blank" href="http://www.paidmembershipspro.com/documentation/initial-plugin-setup/ssl/">SSL Certificate</a></strong> ha de ser instal·lat pel vostre hosting. El teu <strong>SSL Seal</strong> serà un petit HTML o JavaScript snippet que es pot enganxar aquí.

en: Your advanced settings have been updated.
ca: La vostra configuració avançada s’han actualitzat.

en: Your billing information has been udpated at %s
ca: La teva informació de facturació ha estat actualitzada a %s

en: Your billing information has been updated at %s
ca: S’ha actualitzat la seva informació de facturació a %s

en: Your email addresses do not match. Please try again.
ca: El teu correu electrònic no coincideix. Si us plau torna a intentar-ho

en: Your first %d payments will cost %s.
ca: El teu primer  %d  pagament serà de %s.

en: Your first payment will cost %s.
ca: El teu primer pagament serà de %s.

en: Your license is invalid or expired.
ca: La teva license és invalida o ha expirat

en: Your license key has been validated.
ca: La teva clau (license key) ha estat validada.

en: Your membership at %s has been CANCELLED
ca: La seva subscripció a %s ha estat Cancel·lada

en: Your membership at %s has been changed
ca: La teva subscripció a %s ha canviat

en: Your membership at %s has ended
ca: La teva subscripció a %s ha finalitzat

en: Your membership at %s will end soon
ca: La teva subscripció a %s finalitzarà aviat.

en: Your membership confirmation for %s
ca: Confirmació per a la seva subscripció %s

en: Your membership has been cancelled
ca: La teva subscripció ha finalitzat

en: Your membership has been cancelled.
ca: La teva subscripció ha estat cancel·lada.

en: Your membership is <strong>active</strong>.
ca: La teva subscripció és <strong>active</strong>.

en: Your membership status has been updated - Thank you!
ca: El teu status de subscripció ha estat actualitzat - Moltes gràcies!

en: Your page settings have been updated.
ca: La teva pàgina de configuració ha estat actualitzada

en: Your passwords do not match. Please try again.
ca: La teva clau no coincideix. Si us plau, torna a intentar-ho.

en: Your payment has been submitted to PayPal. Your membership will be activated shortly.
ca: El teu pagament s’ha realitzat via PayPal. La teva subscripció s’activarà aviat.

en: Your payment has been submitted. Your membership will be activated shortly.
ca: El teu pagament ha estat enviat. La teva subscripció estarà activa aviat.

en: Your payment settings have been updated.
ca: La teva configuració de pagament ha estat actualitzada

en: Your payment subscription is managed by PayPal. Please <a href="http://www.paypal.com">login to PayPal here</a> to update your billing information.
ca: El pagament de la teva subscripció és gestionat per PayPal. Si us plau <a href="http://www.paypal.com">login to PayPal aquí</a> per actualitzar la teva informació de pagament.

en: Your payment was accepted, but there was an error setting up your account. Please contact us.
ca: El teu pagament ha estat acceptat, però hi ha hagut un error configurant el teu compte. Si us plau contacta amb nosaltres.

en: Your trial at %s is ending soon
ca: El teu període de prova a %s aviat acabarà.

en: Your&nbsp;Level
ca: El teu&nbsp;Nivell

en: abbreviation, e.g. "PA"
ca: abreviació, per exemple “PA”

en: and
ca: i

en: change
ca: canvi

en: click here to let us generate them for you
ca: Clica aquí per permetre’ns generar-les per a tu

en: copy
ca: copia

en: decimal, e.g. "0.06"
ca: decimal, per exemple "0.06"

en: delete
ca: esborra

en: deleted
ca: esborrat

en: e.g. PayPal Express, PayPal Standard, Credit Card.
ca: Per exemple PayPal Express, PayPal Standard, Tarja de crèdit

en: e.g. Visa, MasterCard, AMEX, etc
ca: Per exemple Visa, MasterCard, AMEX, etc

en: edit
ca: Edita

en: edit page
ca: Edita la pàgina

en: email
ca: correu electrònic

en: ending in
ca: acaba a

en: every
ca: cada

en: filter by
ca: filtrat per

en: for
ca: per a

en: for the first
ca: per al primer

en: membership has been cancelled
ca: La subscripció ha estat cancel·lada

en: multisite only
ca: només “multisite”

en: not changing?
ca: no està canviant?

en: optional
ca: opcional

en: print
ca: imprimeix

en: reCAPTCHA Private Key
ca: reCAPTCHA clau privada (Private Key)

en: reCAPTCHA Public Key
ca: reCAPTCHA clau pública (Public Key)

en: reCAPTCHA failed. (%s) Please try again.
ca: reCAPTCHA ha fallat. (%s) Si us plau, torna a intentar-ho.

en: selected
ca: Seleccionat

en: subscription payments
ca: pagaments de subscripció

en: view page
ca: Mira la pàgina

en: what's this?
ca: què és això?

en: when a member checks out.
ca: quan un subscriptor fa el checkout

en: when a user cancels his or her account.
ca: quan un usuari cancel·la el seu compte

en: when a user updates his or her billing information.
ca: quan un usuari actualitza la seva informació de facturació

en: when an admin changes a user's membership level through the dashboard.
ca: quan un administrador canvia la subscripció d’un usuari des del “dashboard”
